State Street Kraków

wrz 21, 2022 | Szkolenia

State Street Kraków

Środowisko pracy: Słońce, woda, wiatr czasem deszcz

Dress code: szorty, rozwiane włosy i sandałki

Narzędzia pracy: ster, szoty, żagle

Zadania: pływać, szkolić, krzewić żeglarstwo

Oto wytyczne naszej profesji którymi scharakteryzowano by żeglarstwo gdybyś my pracowali w korporacji.

Może właśnie dla tego, w celu porównania naszych profesji,  w Sobotę 28.07.2018 r. odwiedziła nas całkiem spora grupa pracowników banku State Street w ramach eventu firmowego. I tu od razu musimy sprostować iż niebyła to zwykła impreza firmowa polegająca na “powożą nas”!

Pływanie zaczęliśmy około godziny 0945. Pierwsze trzy grupy każda licząca 4-5 osób zostały zaokrętowane na 3 jednostki żaglowe i  przeszkolone z zasad bezpieczeństwa. Po wyjściu na wodę szybkie objaśnienie co jak działa, co do czego służy, rozdzielenie zadań załogantom i start żeglarskiej przygody. Instruktorzy oddali władzę nad jednostką uczestnikom szkolenia żeglarskiego którzy z wielkim zacięciem starali się poskromić wiatr i ujarzmić żaglówki. W czasie pływania co ambitniejsi wsłuchiwali  się w zagadnienia związane z żeglarstwem które wytłumaczyć starali się instruktorzy. Czasu było niewiele gdyż już po trzech godzinach kolejna parunastu osobowa grupa kandydatów na stopień żeglarza jachtowego czekała na Nas na kei aby rozpocząć swą przygodę z żeglarstwem.

Szkolenie żeglarskie a może raczej  “zajawkę” która miała za zadanie zachęcić uczestników do uprawiania tej dziedziny sportu zakończyliśmy około godziny 1930.

Łącznie odwiedziło nas około 50 osób wśród których nie znaleźliśmy osoby która była by niezadowolona. Większość uczestników wykazywała ogromne zainteresowanie, może nawet do zdobycia uprawnień żeglarskich – patent żeglarz jachtowy, patent jachtowy sternik morski.

Statystyka:

Odwiedziło nas około 50 osób

Pływaliśmy na 3 jachty w grupach po około 5 osób na jacht

Każda grupa spędziła 3 h pod żaglami

Mamy nadzieje że milo spędziliście czas – my bardzo!

Do zobaczenia !

Ostatnie posty

Ostatnie komentarze

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *